Темпер з щіткою D58.mm

Код: 9V00585L
Наявність: є на складі
Ціна: 41.40 євро 1410.5 грн по курсу Приватбанку
Кількість:  
Опис:
  • Діаметр темпера: 58 мм
  • Матеріал основи: сталь
  • Щітка з натуральної щетини
  • Виробництво: Італія

Темпер з щіткою призначений для трамбування меленої кави. Це прес, що складається з рукоятки, підошви і щітки з м'якої щетини. З його допомогою можна пресувати мелену каву в фільтрі холдера, в результаті чого виходить сформована кавова таблетка. Такий темпер дуже зручний, оскільки дає змогу одночасно трамбувати каву й очищати краї фільтра. Досвідчений бариста робить це одним жестом, докладаючи мінімум зусиль.

Купити темпер зі щіткою пропонує Coffee Proffee

Тільки правильно темперована кавова таблетка матиме оптимальну щільність меленої кави. Від цього залежить рівномірне і поступове проходження води через спресовану каву, що забезпечує максимальну екстракцію. Професійний темпер і вміле володіння ним – запорука якості отриманого напою.
На сайті інтернет-магазину Coffee Proffee представлені й інші моделі темперів, в тому числі темпер для кави Motta, які належно оцінять професіонали. Підібрати аксесуар, що підходить саме для вашої кавомашини, допоможуть кваліфіковані менеджери. Таке придбання полегшить роботу бариста і зробить смак кави досконалим.

Дозволяє теперувати каву і одночасно прибирати за собою.

- Діаметр темпера: 58 мм
- Матеріал основи: сталь
- Щітка з натуральної щетини
- Виробництво: Італія