Суперавтоматичні кавомашини

Бункер для зерна (LaCimbali-M50)

Бункер для зерна для кавомашин та його особливості Бункер для зерна для кавомашин – обов'язковий аксесуар, якщо в автоматичну кавоварку вбудована кавомолка. Обсяг бункера визначає кількість порцій, яку можна приготувати з одного завантаження. Бувають хопери (професійна назва цієї деталі), що вміщають від 0,6 до 3 кг кавових зерен. Форми бункера для кави найрізноманітніші: куб

Код: 5055701
Наявність: є на складі
Бункер для зерна для кавомашин та його особливості Бункер для зерна для кавомаш...

100 євро
2997 грн

по курсу Приватбанку

Елементи облицювання

Код: ...
Наявність: є на складі
...

0 євро
0 грн

по курсу Приватбанку

Кавоварка Bianchi "Gaia Style"

Приготування зернового і розчинної кави, гарячого шоколаду, кавових напоїв - 8 кнопок, 3 контейнера Обсяги контейнерів: під зернову каву – 1 кг, розчинний – 0,35 кг, молоко – 0,6 кг, шоколад – 1 кг Електронна дозування помелу Охолодження жорен Час приготування напою

Код: Bianchi Gaia Style
Наявність: є на складі
Приготування зернового і розчинної кави, гарячого шоколаду, кавових напоїв - 8 кн...

1500 євро
44955 грн

по курсу Приватбанку

Кавоварка "Saeco" IperAutomatica

Ширина                                               346 мм

Код: IperAutomatica
Наявність: Товар тимчасово відсутній
Ширина                                      &n...

1200 євро
35964 грн

по курсу Приватбанку

Кавоварка "Saeco" Phedra Еспрессо EVO

Висота 695 мм Ширина 508 мм Глибина 393 мм Вага 36.5 кг

Код: Phedra Еспрессо
Наявність: є на складі
...

1400 євро
41958 грн

по курсу Приватбанку

Кришка для холодильника

Код: ...
Наявність: є на складі
...

23 євро
689,31 грн

по курсу Приватбанку

Носик подачі капучінатора.

Код: ...
Наявність: є на складі
...

25 євро
749,25 грн

по курсу Приватбанку

Робочий блок Bianchi

Код: SP95028410M09
Наявність: є на складі
...

94,55 євро
2833,66 грн

по курсу Приватбанку

Суперавтоматична кавомашина Dr. Coffee

Кавомашина Dr. Coffee - ідеальна кавоварка для невеликих і середніх приміщень. Компактний і строгий зовнішній вигляд добре поєднується з керамічними млинами і системою заварювання в дуальном режимі всередині. Ця настільна кавоварка принесе вам фантастичні враження й приголомшливі сюрпризи. Сенсорний екран дозволяє легко приготувати ексклюзивний кави на замовлення. Ідеальне поєднання керамічної кавомолки та двухкомпонентной системи заварювання дає можливості експериментувати і створювати нові

Код: Dr. Coffee
Наявність: є на складі
Кавомашина Dr. Coffee - ідеальна кавоварка для невеликих і середніх приміщень. Компакт...

1050 євро
31468,5 грн

по курсу Приватбанку

Суперавтоматичні кавомашини – це високопродуктивні пристрої, здатні протягом години приготувати близько 200 чашок високоякісної ароматної кави. Вони незамінні для ресторанів, кафе, готелів, великих офісів та інших приміщень з великою прохідністю і високою потребою у каві.

 

4 причини купити суперавтоматичну кавомашину

Професійна кавомашина автомат

1. Багатофункціональність. Суперавтомати практично все роблять самі. Вони здатні одночасно видавати кілька напоїв, самоочищаються, автоматично спінюють молоко, виконують низку інших функцій. У перспективі ціна пристрою будь-якого типу буде меншою за оплату праці власного баристи або витрат на обслуговування кількох кавоварок.

2. Простота управління. Професійна кавомашина автомат здатна готувати близько десятка різновидів напоїв. При цьому все, що потрібно від оператора, – натиснути відповідну кнопку і трохи почекати.

3. Висока продуктивність. Пристрої обладнуються додатковими кавомолками, збільшеними бункерами для зерен і ємностями для молока, аксесуарами, які дозволяють скоротити час приготування напоїв. У результаті 2 порції еспресо готуються приблизно 30 секунд. Правильно заправлені машини стабільно працюють і не спустошуються навіть у години пік.

4. Безліч додаткових функцій. Сучасні автоматичні кавомашини пропонують споживачам широкий вибір напоїв. Вони здатні готувати каву та молочні напої більш ніж за 40 рецептами. Пристрої обладнуються регульованими за висотою диспендерами, поліпшеними капучинаторами, регульованими за шириною дозаторами для роздачі кави, іншими необхідними для приготування різних напоїв пристосуваннями.

Де купити нову кавомашину автомат?

Купити кавомашину автомат, всі необхідні запчастини і аксесуари до них можна в сучасному інтернет-магазині Coffee Proffee. Пропонуємо клієнтам:

  • широкий асортимент,
  • розумні ціни,
  • швидку доставку в усі регіони України ,
  • безкоштовні консультації з усіх технічних питань.

Вибирайте і телефонуйте!