Суперавтоматичні кавомашини

Бункер для зерна (LaCimbali-M50)

оригінальний код 5055701

Код: 5055701
Наявність: є на складі
оригінальний код 5055701 ...

100 євро
3292 грн

Кавоварка Bianchi "Gaia Style"

Автоматична машина для гарячих напоїв, доступна у версіях кави еспресо і розчинних напоїв з 3 контейнерами для продуктів і 8 кнопками. Мобільна і може бути встановлена в найрізноманітніших місцях, готелях, ресторанах і офісах.

Технічні характеристики: потужність-1,5 кВт. ВхШхГ: 650 x 310 x 450 мм Вага: 23 кг Місткість контейнерів для інгредієнтів: кава зерновий - 1,0 кг кава розчинна - 0,35 кг молоко - 0,6 кг шоколад - 1,0 кг

 

Код: Bianchi Gaia Style
Наявність: є на складі
Автоматична машина для гарячих напоїв, доступна у версіях кави еспресо і розчинни...

1450 євро
1350 євро
47734 грн
44442 грн

Кавоварка "Saeco" IperAutomatica

  • Ширина                                               346 мм

Код: IperAutomatica
Наявність: є на складі
Ширина                                      &n...

1200 євро
39504 грн

Кавоварка "Saeco" Phedra Еспрессо EVO

Висота 695 мм
Ширина 508 мм
Глибина 393 мм
Вага 36.5 кг

Код: Phedra Еспрессо
Наявність: є на складі
...

1400 євро
46088 грн

Суперавтоматичні кавомашини – це високопродуктивні пристрої, здатні протягом години приготувати близько 200 чашок високоякісної ароматної кави. Вони незамінні для ресторанів, кафе, готелів, великих офісів та інших приміщень з великою прохідністю і високою потребою у каві.

4 причини купити нову суперавтоматичну кавомашину

Суперавтоматичні кавомашини

1. Багатофункціональність. Суперавтомати практично все роблять самі. Вони здатні одночасно видавати кілька напоїв, самоочищаються, автоматично спінюють молоко, виконують низку інших функцій. У перспективі ціна пристрою будь-якого типу буде меншою за оплату праці власного баристи або витрат на обслуговування кількох кавоварок.

2. Простота управління. Професійна кавомашина-автомат здатна готувати близько десятка різновидів напоїв. При цьому все, що потрібно від оператора, – натиснути відповідну кнопку і трохи почекати.

3. Висока продуктивність. Пристрої обладнуються додатковими кавомолками, збільшеними бункерами для зерен і ємностями для молока, аксесуарами, які дозволяють скоротити час приготування напоїв. У результаті 2 порції еспресо готуються приблизно 30 секунд. Правильно заправлені машини стабільно працюють і не спустошуються навіть у години пік.

4. Безліч додаткових функцій. Сучасні суперавтоматичні кавомашини пропонують споживачам широкий вибір напоїв. Вони здатні готувати каву та молочні напої більш ніж за 40 рецептами. Пристрої обладнуються регульованими за висотою диспендерами, поліпшеними капучинаторами, регульованими за шириною дозаторами для роздачі кави, іншими необхідними для приготування різних напоїв пристосуваннями.

 

Купити кавомашину автомат, всі необхідні запчастини і аксесуари до них можна в сучасному інтернет-магазині Coffee Proffee. Пропонуємо клієнтам:

  • широкий асортимент,
  • розумні ціни,
  • швидку доставку в усі регіони України ,
  • безкоштовні консультації з усіх технічних питань.

Вибирайте і телефонуйте!