• Пн-Пт: 9:00-19.00
  • Сб: 10:00-15:00
  • Нд: вихідний
Доставка по всій Україні!

Змінні насадки для щітки "Pallo"

Код: 1384006
Наявність: є на складі
Ціна: 17.86 євро 585.81 грн по курсу Приватбанку
Кількість:  
Опис:
  • Підстава: пластик
  • Щітка: жорстка щетина

Смак і аромат кави залежать від багатьох складових. І тільки бариста знає, скільки зусиль треба докласти для отримання ідеального напою. А секрет криється не тільки в якості зерен і професійному кавовому обладнанні, а й у його ідеальній чистоті. Для очищення кавомашини від решток кави використовують спеціальну щітку Pallo, змінні насадки якої можна змінювати за необхідністю.
Така щітка використовується для очищення групи кавомашини. Щоденне обслуговування запобіжить поломці механізмів, забезпечить тривалу безпроблемну роботу апарату. Чистити потрібно фільтр, кільце ущільнювача і розсікач.
Найчастіше придбавається цілий комплект насадок для щітки Pallo. Купивши його, можна в будь-який момент замінити зношений екземпляр. Ручку щітки виготовляють із пластику, щетина відрізняється підвищеною жорсткістю. Щоб добре очистити внутрішні частини кавомашини, такою щіткою необхідно користуватися постійно, інакше через рештки меленої кави та олії смак кави дуже зміниться.

Купити оригінальні змінні насадки для щітки Pallo пропонує Coffee Proffee

Для того щоб професійне обладнання служило довго й відбивало витрати, за ним необхідний постійний ретельний догляд. Для цього ідеально підійде дуже зручна в експлуатації щітка Pallo. Змінна насадка легко знімається й кріпиться на рукоятку. Під час очищення кавомашини практично відсутній ризик обпекти руки. За допомогою насадки можна швидко і якісно очистити забруднені елементи від налипання частинок кави та кавової олії.
Купити змінні насадки для щітки Pallo можна в інтернет-магазині Coffee Proffee. Такі наконечники ідеально підходять для щітки Pallo, служать довго і легко замінюються. Комплект можна придбати за доступною ціною, значно заощадивши на покупці нової щітки.

Більше аксесуарів за посиланням >>>>