• Пн-Пт: 9:00-19.00
  • Сб: 10:00-15:00
  • Нд: вихідний
Доставка по всій Україні!

Кавомашина-суперавтомат Franke Spectra

Код: Franke Spectra
Наявність: є на складі
Ціна: 1500.00 євро 46050 грн по курсу Приватбанку
Кількість:  
Опис:

Franke Spectra очолює нове покоління автоматичних кавоварок, що успадкували кращі якості  попередніх моделей Franke / bremer. Поряд з тим, що машина поєднує перевірені часом технології її німецьких і швейцарських творців, вона захоплює своїм вишуканим дизайном - помітним, неповторним і сучасним. Зовнішність в цьому випадку не оманлива - машина не тільки красива, але й розумна, вона без праці приготує чудову каву на будь-який, найвимогливіший смак. При розробці Spectra концерн FRANKE застосував концепцію легко пристосовуються апарату, який функціонально буде ідеально відповідати того місця, де йому належить працювати.

Вдосконалений заварювальний вузол виконаний по запатентованим технологіям ENB © (espresso, needle filter or high-output brewing system), діаметр поршня можна вибирати - 43 або 50 мм в залежності від необхідної продуктивності.

Ви можете вибрати кольорове світлове обрамлення панелі управління (червоне, жовте, синє або помаранчеве) - додатковий візуально-привертає відвідувачів елемент машини. Різноманіття опцій і додаткових модулів для комбінування кавової станції під будь-які завдання. Наприклад, установка бункера для сухих продуктів дозволяє готувати напої з використанням шоколадного порошку і / або сухого молока. Така опція повністю замінює апарат для приготування гарячого шоколаду.