• Пн-Пт: 9:00-19.00
  • Сб: 10:00-15:00
  • Нд: вихідний
Доставка по всій Україні!

Mazzer

У післявоєнній Італії спостерігався бурхливий процес відновлення всіх видів виробництв. На початку 50-тих років в рамках цього процесу вперше заявила про себе новостворена компанія Mazzer Luigi S.R.L. Сталося це в маленькому венеціанському містечку Gardigiano di Scorze.

Компанія вдало вибрала стратегічний шлях свого розвитку, взявши напрямок на точне машинобудування. Більш того, вона не стала розсіювати свої зусилля на охоплення широкого асортименту продукції, що випускається, а зосередилася на випуску кавомолок різної потужності, в тому числі і промислового призначення з дозаторами. Назву свою вона отримала, згідно італійським звичаям, на ім'я засновника Луїджі Маццера.

Сьогодні слово Mazzer Luigi S.R.L. асоціюється з поняттям «прекрасну каву». А купити кавомолку від цієї фірми в Києві вважається хорошим тоном. Та й у всьому світі, коли мова заходить про виробництво меленої кави, без згадки компанії Mazzer Luigi S.R.L »не обходиться жодна ділова зустріч. 

Причини популярності

Кавомолки MazzerВся продукція, що випускається компанії сертифікована по вищому розряду якості в стандартах ISO9001: 2008. Такий стан, з одного боку зобов'язує здійснювати жорсткий контроль якості, а з іншого боку - дозволяє активно присутні на ринках більш ніж 70 країн світу.

Продукція компанії нагороджена почесними знаками VDE (Європа) іETL (США і Канада). Ці знаки видаються тільки в тому випадку, якщо обладнання повністю придатне для роботи в харчовій промисловості. У доступному для огляду майбутньому компанія не тільки не планує йти з ринку кави, навпаки, активно розвиває свою співпрацю з усіма учасниками «ароматного» бізнесу.

Mazzer

Технічні характеристики:

Потужність: 250 Вт
1400 об / хв
Шліфування зверху: 64 мм
Швидкість: 1400 об / хв
Ємність для кавових зерен: 0,6 кг
Дозування Розмір: 5,5 - 9 грам
розмірів (висота / ширина / глибина) 460/158/355 мм
Вага: 10 кг

Товарний код: 9V208
Наявність: Товар тимчасово відсутній
Виробник: Mazzer

590 євро
21919 грн