Кавомашина для офісу

Ніщо так не примирює з майбутнім довгим днем на роботі, як запаморочливий аромат свіжої кави, що зустрічає нас вранці на порозі офісу. Та й потім, протягом кожного дня, нам не раз потрібен кофеїн для «прояснення мізків» та тонусу.

Офісна кавомашина має бути надійною, зручною, з красивим дизайном та надзвичайно простою у користуванні. Тому немає кращого варіанту, ніж автоматична кавомашина. Такі апарати готують каву самостійно, необхідні лише свіжі зерна й чиста вода.

Хороша автоматична кавомашина має великий діапазон налаштувань, можливість програмування для приготування різних видів кави (до 4 десятків рецептів) і здатна задовольнити найвишуканіші смаки. А її інтерфейс зрозумілий навіть дитині. Варто натиснути лише одну кнопку – и тримайте свій макіато з апетитною молочною пінкою або смачний гарячий лате. А може ви віддаєте перевагу пряній турецькій каві або дуже міцному традиційному еспресо?

Продуктивність кавомашини підбирається залежно від кількості співробітників компанії та порцій кави, які вони п’ють протягом робочого дня. Тому варто звернути увагу на об'єм бункерів для води і кавових зерен. А для більшої зручності ще й на можливість підключення агрегату до джерела води.

Догляд за кавомашиною не складний. Апарат сам просигналізує про наповнення бункера відпрацьованими рештками й сам вибере найзручніший для очищення час – він має спеціальну програму для видалення відходів, накипу та молочних жирів.

Якщо у вас ще залишилися сумніви або питання, варто звернути увагу на такі перевірені часом бренди, як Bianchi і Saeco, з широкою лінійкою моделей на будь-який смак. Ці італійські кавомашини багатофункціональні та продуктивні, мають багато додаткових фішок і відносно недорогі. Вони готують відмінну каву швидко й тихенько.

Стильна якісна автоматична кавомашина суттєво підвищує авторитет компанії в очах гостей та партнерів. А маленька чашка еспресо має величезне значення для офісного життя. Вона – відмінний помічник у вирішенні робочих питань, необхідна під час ухвалення складних рішень і просто робить навколишній світ кращим.