Як вибрати суперавтоматичну кавомашину?

Високопродуктивні професійні еспресо-автомати – оптимальний варіант для ресторанів, кав'ярень, готельних барів. При цьому слово «еспресо» присутнє в їхній назві не тому, що вони варять лише цей вид напою, а тому що лате, капучино та інші найпопулярніші версії кави готуються саме на основі еспресо.

На відміну від напівавтоматів і автоматів, суперавтоматична кавомашина не вимагає від баристи високої кваліфікації і практично зводить його участь до мінімуму. Процесом приготування ароматного напою повністю керує сама машина: контролює кількість води, її температуру, тиск. Не потрібна навіть кавомолка. Баристі залишається лише вчасно засипати у вбудований бункер кавові зерна, заливати молоко та інші добавки, а далі – лише натискати кнопки з назвами замовлених напоїв.

 

Такий суперавтомат відрізняється передовими технологіями, відповідними до сучасної кавової культури, і виготовлений із суперякісних матеріалів. Подібний запас міцності необхідний для забезпечення високої продуктивності апарату, а вона може сягати 200 чашок дуже смачних напоїв за годину, причому остання порція кави виходить анітрохи не гіршою за першу.

Основні критерії вибору кавомашини-суперавтомата

Продуктивність. Здатність апарату приготувати таку кількість чашок кави, яка відповідає добовому потоку відвідувачів закладу.

Надійність та довговічність. Обов'язковий термостійкий корпус та тени з міцних сталевих сплавів, металеві холдери, що добре зберігають тепло, вихрова (ротаційна) помпа. Все це забезпечить яскравий насичений смак кави і тривалу безперебійну роботу самого апарату.

Додаткові можливостісуперавтоматичної кавомашини, які підбираються за смаком власників: сиропний блок, підігрівання чашок або міні-холодильник для молока, приймач для монет та ін.

Незважаючи на те, що ці розумні машини максимально прості в управлінні і практично самі варять виключно якісну каву, страхуючи недосвідчених бариста від помилок, вони потребують регулярного технічного обслуговування, а іноді й ремонту. Тому краще купувати суперавтоматичну кавомашину з гарантією якості в спеціалізованому магазині, який забезпечує сервісне обслуговування устаткування, максимально швидке постачання оригінальних запчастин і аксесуарів до нього, а також вичерпні професійні консультації з правильної експлуатації та ремонту апаратів.