5 речей про догляд за кавоварками, про які ви не знали

Для класичних кавоварок правило догляду просте: ніколи не залишайте використану каву в холдері, промивайте його після кожного заварювання під проточною водою. В автоматичних кавоварках необхідно періодично промивати блок заварювання від смол відповідними хімічними засобами. В ідеалі робити це потрібно кожного разу, як Ви чистите контейнер з відходами. І не ігноруйте сигнал про необхідність очищення кавоварки: по-перше, якість напою значно погіршає, а по-друге, серйозна несправність обійдеться в значну суму. 

  • Промивати машину потрібно після приготування приблизно 200 чашок кави або хоча б раз на два дні. Щоб очистити холдер від кавових олій, покладіть його в ємність з хімічним розчином (порошки для чищення кавових систем "Dusty"), встановіть у робоче положення та промийте водою. Через 10-15 хвилин перерви включіть воду, щоб змити розчинений осад – достатньо 2-3 л. 
  • Обов’язково очищуйте систему від накипу: він не лише погіршує смак напою, а й збільшує час нагріву води. Якщо у вас м’яка вода чи середньої жорсткості, процедура проводиться раз на рік, якщо жорстка – може проводитись кожного місяця. Залийте в резервуар для води спеціальний засіб "Puly descaler". Після цього невеликими дозами пропускайте рідину через систему. Щоб повністю позбавитися накипу, в процесі злиття періодично включайте кавоварку. А наприкінці ретельно промийте систему чистою водою (3 літри і більше). 
  • Якщо кавоварка обладнана капучинатором, який підігріває та збиває молоко, це додає клопоту. Промивати його потрібно після приготування кожної порції капучино чи лате, адже молоко швидко псується, провокуючи розмноження бактерій. Та й неприємний присмак гарантовано. Зазвичай у кавоварках є функція промивки капучинатора. Але якщо молоко засохло в системі, то доведеться вимивати його самостійно. Для цього використовується спеціальний засіб "Puly Milk Plus": у випадку автоматичних капучинаторів він заливається у відсік для молока, невеликими порціями зливається через систему та промивається водою. Якщо це звичайний капучинатор, він занурюється в розчин, і за 10-15 хвилин промивається.   
  • В автоматичних кавоварках можлива ще одна проблема: забруднення вбудованої кавомолки, наприклад, через використання ароматизованих зерен. Промивати кавомолку водою заборонено: для цього існують спеціальні гранули "Puly Grind Crystals", які засипаються замість зерен. Після очищення перші порції напою можуть містити залишки гранул, тож їх виливають.