Інтернет-магазин запчастин для реставрації та ремонту
кавового обладнання. Аксесуари і супутні товари

Чому так важливо доглядати за кавомашинами?

Кавоварки – це помічниці, які завжди поруч. Саме їм ми завдячуємо бадьорістю і гарним настроєм на початку та впродовж усього дня. Плануючи випити каву, ми думаємо не лише про приємний аромат і улюблений смак, а й про відпочинок, дружнє спілкування чи перерву в роботі. Ось чому несправність кавомашини здатна вибити нас із колії, знизити працездатність та концентрацію уваги. 

Але навіщо чекати моменту, коли надійна помічниця зазнає серйозних пошкоджень? Адже догляд за кавомашиною зовсім нескладний і не забирає багато часу. Щоб забезпечити надійну роботу апарату та гарний смак напоїв, потрібно виконувати прості правила.

Підбирайте правильні інгредієнти:

  • найкраща вода для кави – бутильована, очищена, м’яка; вода з-під крану зіпсує не лише смак напою, а й систему машини;
  • зерна для автоматичної кавоварки не повинні бути ароматизованими чи обсмаженими у цукрі – це дуже швидко забруднює механізм кавомолки.    

Після кожного використання промивайте:

  • ріжок (холдер), в який засипають каву, якщо у Вас ріжкова машина;
  • капучинатор, функція якого – підігрівати та збивати молоко для кавових напоїв. 

Щодня чи раз на 2 дні очищуйте: 

  • контейнер для води – водою з миючим засобом;
  • контейнер для відходів чи використаних капсул: просто викиньте з нього залишки і сполосніть;
  • заварювальний блок автоматичної кавомашини: промивається під проточною водою, за необхідності очищується щіточкою, витирається насухо.

Щомісяця приділяйте увагу осаду кавових олій на ріжку: саме вони створюють смачну і пишну пінку еспресо, однак за надмірної кількості дають неприємний гіркий присмак. Позбавитися їх можна за допомогою спеціального засобу, який легко знайти в продажу. 

Раз на півроку-рік (а якщо використовуєте дуже жорстку воду, то й частіше) очищуйте систему від накипу. Зазвичай сучасні машини відстежують це, включаючи в потрібний момент відповідний індикатор. Продовжуючи використовувати кавомашину після сигналу, Ви повільно, але вірно вбиваєте механізм. У більшості таких приладів вбудована функція очищення від накипу. Тож ваше завдання – придбати спеціальний засіб для чищення та вибрати потрібну програму. Розумна машина далі зробить все сама. 

І головне: якщо трапилася серйозна несправність, а Ви – не спеціаліст, не розбирайте механізм і не замінюйте деталі дешевими аналогами. Віддайте свою помічницю у професійні руки, як вона того заслуговує. Магазин "CofeeeProfee" завжди до Ваших послуг!

В нас ви також можете придбати надійний холдер для кавоварки за доступною ціною.