Fiorenzato

Історія легендарного бренду Fiorenzato
Появі та становленню компанії світ зобов'язаний П'єтро Фьоренцато (Pietro Fiorenzato), який в 1936 році заснував невелику компанію в італійському місті Местре (Mestre). 26-річний П'єтро на той момент вже не був новачком в кавовому справі. Озброївшись досвідом, отриманим на фабриці з виробництва кавомолок-дозаторів, він з ентузіазмом взявся за створення ідеальних кавомолок, які повинні об'єднати інновації і високу якість.

Стрімкий розвиток компанії Fiorenzato перервалося під час Другої світової війни, в ході якої виробничі потужності були повністю зруйновані. Ціною неймовірних зусиль фабрику вдалося відродити. Протягом наступних 10 тисячоліть компанії вдалося зайняти своє місце серед кращих світових виробників кавового обладнання. Марка Fiorenzato стала знаком беззаперечної якості.

Формула успіху Fiorenzato
Що робить компанію Фьорензато такою успішною, а кавомолки цього бренду такими затребуваними? Відповідь криється в постійному поліпшенні створюваних технологій. Кожна чергова модель задає темп для виробників аналогічного обладнання. Бренду належать самі революційні технології, які докорінно змінили розуміння процесу помелу кавових зерен. Ось тільки деякі з них:

  • запатентована система Inverter - запозичена технологія роботи промислових млинів, яку адаптували під побутові кавомолки;
  • новітній електронний дозатор помелу XG і XGR - перший в світі дозатор, який регулює порції по грамах, а не часу;
  • автоматичне розпізнавання фільтра (за допомогою системи RFID) 
Fiorenzato

..

Товарний код: F-64E
Наявність: є на складі
Виробник: Fiorenzato

470.00 євро
430.00 євро

Кавомолка прямого помела (під пакет на прещепку)

..

Товарний код: Fiorenzato
Наявність: Товар тимчасово відсутній
Виробник: Fiorenzato

350 євро
9335 грн

Fiorenzato F64 Evo – це професійна кавомолка, що має високу якість, надійність і довговічність.Завдяки стильному дизайну вона стане чудовою прикрасою інтер'єру будь-якого кафе, ресторану або бару.

Висока продуктивність кавомолки ..

Товарний код: F-64EVO
Наявність: є на складі
Виробник: Fiorenzato

520 євро
13869 грн

..

Товарний код: 9V2905
Наявність: є на складі
Виробник: Fiorenzato

25,5 євро
681 грн

В наявності СІРИЙ

..

Товарний код: 9V00158
Наявність: Товар тимчасово відсутній
Виробник: Fiorenzato

146,5 євро
3908 грн