Bianchi

Bianchi – загальновідома вендінгова група, що об'єднала в єдине ціле знамениті італійські бренди:

  • Bianchi Vending, що повністю задовольняє весь спектр потреб автоматичного вендінгу;
  • Brasilia, що виробляє найкращі автоматичні кавомашини для професійних бариста;
  • Bi-shop – лідер на ринку автоматичної роздрібної торгівлі.

Це визначення звучить по-діловому суворо й прозаїчно, але 60 років тому, коли засновник компанії Анджело Траплетті вирішив створити власний бізнес, він міркував як романтик. Йому хотілося продавати і популяризувати такий продукт, який об'єднував би і сноба-патриція із занепалого венеціанського палаццо, і простого римського робітника, й смертельно небезпечного сицилійського дона. І Траплетті вибрав італійський еспресо, один ковток якого бадьорить і наповнює енергією на цілий день. Тому в 1959 році бізнесмен почав продавати в Італії американські торговельні автомати, а з 1963 року розширив бізнес і налагодив виробництво власних, під маркою Bianchi, а також їх повне обслуговування.

Сьогодні, крім розгалуженої мережі у рідній Італії, Bianchi має півтора десятки філій по всій Європі, в Південній Америці та Японії із загальним спеціалізованим координаційним центром сервісу. Тому необхідне устаткування або запасні частини до нього доставляються у будь-яке місце не пізніше, ніж через 48 годин з моменту оформлення заявки.

Кавові автомати Bianchi естетичні, по-італійськи якісні й доступні за ціною. Вони гармонійно вписуються в інтер'єри банків і офісних центрів, затишних кав'ярень, торговельно-розважальних і спортивних центрів, повністю відповідаючи італійській традиції і прославляючи ритуал еспресо.

Бренд Bianchi й досі залишається родинною компанією, очолюваною сьогодні сином засновника Анджело Траплетті – Массімо. А керувати бізнесом йому допомагають брати Роберто і Фабриціо та сестри Надія й Маріелла.

Bianchi